Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Největší risk je sázení na kurz 3 a vyšší . Zdánlivě to nevede k úspěchu, ale právě protože i outsideři v zápasech mohou vyhrát, jsou sázkové kanceláře stále tady. V tomhle případe má jeden tým 2 a druhý 3, tedy jsou jejich šance srovnatelné, jenom případní výhra je mnohem větší.

 

Hlavní výhoda sázení na kurz kolem 3 oproti kurzu 2 je pomalý nárůst sázek.V tomto případě nenásobíte předchozí prohranou sumu dvěma ale jenom 1,5 krát. Pokud tedy prohrajete šest sázek po sobě, neprohrajěte 6300Kč, ale jenom 2078,2Kč.

Při kurzu 3 můžete mnohem déle neúspěšně sázet, než Vám sázená částka přijde příliš vysoká. Reálně přitom vychází téměř každá druhá sázka.

 

Nejčastější sportovní sázky jsou na jasného vítěze utkání. I proto nejoblíbenější sázky jsou hlavně s kurzem mezi 1,2 a 1,3. Nižší kurz znamená žádnou výhru, vyšší znamená nejistou výhru.

 

Tady jsou všeobecní pravidla: pokud je ve fotbalovém utkání kurz 1,2 na vítěze, tak soupeř mívá kurz víc jako deset. Na remízu to může být kolem 5. Z těchto třech čísel vyplývá, že pokud sázková kancelář nabízí pětinásobek vsazené částky v případě remízy a dokonce desetinásobek v případě výhry daného klubu, tak jeho výkonu příliš nevěří, což je znamení pro nás.

Prohra favorita s takto nízkým kurzem není příliš častá, ale může se tak stát. Pokud ale budete stále sázet stejnou částku na zápasy s kurzem 1,3, tak se postupně prosázíte do mínusu. Proto musíte sázky po každém neúspešním pokusu zvěčšovat, aby ste v případe úspěchu dosáhli plusových výher.

Možnost prohry, alespoň podle kurzu, není tak vysoká, ale pokud si neumíte opravdu dobře vybírat zápasy a nevyznáte se v dané lize, vítězem se stáva sázková kancelář.

V případě prohry je tady otázka jak vyhrát peníze zpět. Jedinou možností je vsadit více peněz nebo na utkáni s vyšším kurzem.